Kouvolan Kuulo Ry


Siirry sisältöön

Päävalikko:


Yhteystiedot


Kouvolan Kuulo Ry

Uuusi nettiosoitteemme on:
http://www.kouvolankuulory.net

Sivut olleet poissa käytöstä, koska Telia lopetti palvelun Suomessa, ilmoittamatta siitä asiakkailleen. Sivujamme päivitetään parhaillaan.


Kouvolan Kuulo Ry:n hallitus v.2019

Raija Peuhu, puheenjohtaja, Väinöläntie 20 B, 45200 Kouvola, puh. 050 3482 894, raija.peuhu1@gmail.com
Erkki Mukkila, varapuheenjohtaja, puh. 040 7637 121
Airi Pystynen, sihteeri, puh. 050 5550 849, airi.helena@suomi24.fi
Jari Hietala, j
äsenkirjuri, puh. 040 5376 561, Jari.hietala9@luukku.com
Kari Laakso, puh. 040 590 5731, kari.laakso5@luukku.com
Heli Tohka, varsinainen jäsen puh. 040 5769 993, heli.tohka@outlook.com
Hanna Sarlo, varsin.jäsen puh. 040 5358 883, hanna.sarlo@gmail.com



Aluetyöntekijä, Etelä-Itä-tiimi
Kauppakatu 3 A 3

48100 Kotka. Suunnitelija Riitta Pulkkinen p. 040 075 0566
riitta.pulkkinen@kuuloliitto.fi


Pohjois-Kymen Sairaala POKS
Sairaanhoitaja Pohjois-Kymen sairaalan korvapoliklinikalla vastaa puheluihin p. 020 615 1705 maanantaisin, tiistaisin ja torstaisin ja perjantaisin klo 8:00 - 9:00.
Kymenlaakson Keskussairaala, kuuloasema
Puhelinvaihde 05 22051, puh. 020 6332 118 klo 8:sta eteenpäin. Toimii lähete ja ajanvaraus periaatteela. Jos olet käynyt aikaisemmin, niin uutta lähetettä ei tarvita.
Aikuisten kuntoutusohjaaja Tuula Heikkinen puh. 05 22052 47, 020 6332 106 klo 10-13.
Lasten kuntoutusohjaaja puh. 020 6332 107
Carea Kotkantie 41, 48210 Kotka
Kuuloliitto Ry:n neuvova puhelin puh. 580 3370, 09 580 3830 manantaisin klo 9-15

Kuuloapu Kouvolan terveysasemilla
Kuusankosken terveysasema puh. 020 6151004
Valkealan terveysasema puh. 020 6155 179, 020 6151005
Elimäen terveysasema puh. 020 6152 427, 020 6151003
Keltakankaan terveysasema puh. 020 6154 867, 020 6151001


Klikkaa hirellä jotakin ylläolevaa kuvaketta, niin siirryt kohteeseen


© CopyRight Pentti Roitto

Takaisin sisältöön | Takaisin päävalikkoon